Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Správa a outsourcing IT

Kontaktní osoba

Filip Lang


Společnost NWT a.s. poskytuje služby informačních technologií a vše, co s těmito službami souvisí. Naši odborníci dokáží spolehlivě navrhnout strategie využití a rozvoje IT podle Vašich požadavků, včetně návrhu jejich zabezpečení. S tím je spojen vývoj informačních systému na míru zákazníka, včetně následné správy formou IT outsourcingu. Aby byl informační systém skutečně efektivní, nabízíme školení nejen pro uživatele ale také pro administrátory.

Naši zákazníci mají k dispozici internetový helpdesk systém, který je přístupný k hlášení a sledování průběhu řešení jejich požadavků, jelikož naše servisní oddělení spravuje IT společnosti po celé ČR a dalších státech střední Evropy. NWT a.s. získalo spoustu ocenění, mezi která se řadí Gold Datacenter kompetence společnosti Microsoft. Naši konzultanti disponují odbornými certifikacemi (MCP, MCTS, MCSA, MCITP a MCSE) a neustále se vzdělávají ve svém oboru, což považujeme mezi klíčový základ námi nabízených služeb.

Správa informačních technologií
Společnost NWT a.s. realizuje strukturovanou kabeláž reprezentativních prostor i běžných kanceláří a to od návrhu rozvodů přes samotnou realizaci až po provedení certifikačního měření. V případě požadavku na dodávku IT technologie Vám připravíme návrh řešení a zajistíme vše potřebné od dodávky (např. serverů, datových úložišť apod.), přes instalaci, údržbu až po samotný servis zařízení.

Certifikovaná servisní organizace
Naše společnost je mimo jiné certifikovanou servisní organizací značkové techniky předních výrobců IT, tudíž Vám dokážeme nabídnout špičkovou správu a servis desktopů, notebooků, aktivních prvků, tabletů nebo chytrých telefonů.

Outsourcingové služby
Prostřednictvím outsourcingových služeb Vám dokážeme poskytnout vzdálený dohled svěřené infrastruktury a nabídnout proaktivní řešení vzniklých problémů ve velmi krátké době. Díky tomu se postaráme o kvalitu Vaší počítačové sítě, zajistíme její bezproblémový chod a zefektivníme tím její provoz. Pečlivá, preventivní a hlavně pravidelná správa Vašich serverů našimi odborníky dokáže zajistit větší stabilitu a bezpečnost Vašich dat a systémů.

Naší specializací je zejména virtualizace serverů pomocí Microsoft Hyper-V, čímž nabízíme vysokou dostupnost služeb především díky dlouhodobým zkušenostem a know-how. V poslední době se specializujeme také na cloudové služby, které si oblíbily nejen velké společnosti, ale díky příznivým cenám jsou oblíbeny i u malých společností, pro které byl tento segment dříve nedostupný. Díky virtualizaci serverů, desktopů a aplikací klient jednoduše získá lepší využití hardwaru, dosáhne snížení nákladů, snadnějšího provozu a s tím spojenou vyšší flexibilitu práce.

Reference:

TEZAS a.s. – Ing. Jiří Heřman
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, správa sítí a stanic na pobočkách po ČR, virtualizace, mailové řešení, ukládání dat do cloudu.

Pozemní stavitelství Zlín a.s. – Tomáš Opluštil
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, správa sítí a stanic na pobočkách po ČR, virtualizaca, mailové řešení v cloudu Office365, příprava migrace celého serverového řešení do našeho datového centra. Dodávka internetu.

Kružík s.r.o. – Ing. Lukáš Zezulka
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, připojení k internetu, mailové řešení.

Hydraulics s.r.o. – Ing. Mojmír Plášek
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, virtualizace a failover cluster pro vysokou dostupnost dat, mailové řešení bylo přemigrováno do cloudu – Office 365.

PS-MSI – Ing. Radim Štěpánek
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, správa sítí a stanic na pobočkách po ČR. virtualizaci, mailové řešení v cloudu Office365, připojení k internetu.