Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Správa a outsourcing IT

Kontaktní osoba

Filip Lang


Poskytujeme služby informačních technologií a vše, co s těmito službami souvisí. Naši odborníci dokáží spolehlivě navrhnout strategie využití a rozvoje IT podle vašich požadavků, včetně návrhu jejich zabezpečení. S tím je spojen také vývoj vhodných informačních systémů spolu s možností správy formou IT outsourcingu. Aby byl váš informační systém skutečně efektivní, nabízíme školení nejen pro uživatele ale také pro administrátory.

Průběh řešení zadaných požadavků můžete díky našemu helpdesk systému nepřetržitě sledovat online. Naše servisní oddělení má řadu zkušeností se správou IT společnosti po celé ČR a dalších státech střední Evropy, za kterou získalo řadu ocenění včetně Gold Datacenter kompetence od společnosti Microsoft. Naši konzultanti disponují odbornými certifikacemi (MCP, MCTS, MCSA, MCITP a MCSE) a neustále se dále vzdělávají.

Správa informačních technologií
Zajišťujeme strukturovanou kabeláž reprezentativních prostor i běžných kanceláří – a to od návrhu rozvodů přes samotnou realizaci až po provedení certifikačního měření. V případě požadavku na dodávku IT technologie vám připravíme návrh řešení a zajistíme vše potřebné od dodávky (např. serverů, datových úložišť apod.) přes instalaci a údržbu až po samotný servis zařízení.

Certifikovaná servisní organizace
Naše společnost je certifikovanou servisní organizací značkové techniky předních výrobců IT, díky tomu vám dokážeme nabídnout špičkovou správu a servis desktopů, notebooků, aktivních prvků, tabletů a chytrých telefonů.

Outsourcingové služby
Prostřednictvím outsourcingových služeb vám dokážeme poskytnout vzdálený dohled svěřené infrastruktury a nabídnout proaktivní řešení vzniklých problémů ve velmi krátké době. Postaráme se o kvalitu vaší počítačové sítě, její bezproblémový chod a efektivní provoz. Pečlivá, preventivní a hlavně pravidelná správa vašich serverů vám zajistí větší stabilitu a bezpečnost dat a systémů.

Naší specializací je virtualizace serverů pomocí Microsoft Hyper-V. Nabízíme vysokou dostupnost služeb především díky dlouhodobým zkušenostem a know-how. V současnoti vynikáme také cloudovými službami pro společnosti všech velikostí. Díky virtualizaci serverů, desktopů a aplikací klient jednoduše získá lepší využití hardwaru, dosáhne snížení nákladů, snadnějšího provozu a s tím spojenou vyšší flexibilitu práce.

Reference:

Pozemní stavitelství Zlín a.s. – Tomáš Opluštil
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, správa sítí a stanic na pobočkách po ČR, virtualizaca, mailové řešení v cloudu Office365, příprava migrace celého serverového řešení do našeho datového centra. Dodávka internetu.

Kružík s.r.o. – Ing. Lukáš Zezulka
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, připojení k internetu, mailové řešení.

PS-MSI – Ing. Radim Štěpánek
Kompletní správa sítě, serverů a stanic, správa sítí a stanic na pobočkách po ČR. virtualizaci, mailové řešení v cloudu Office365, připojení k internetu.

Portfolio NWT

Podívejte se na naše portfolio v oborech energo a elektro