Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Konferenční služby

iStock_000008106210SmallPronikněte do centra nejmodernějších konferenčních technologií. Začněte organizovat vlastní konference a šetřete svůj čas i finance. Udělejte důležité kroky pro vaše podnikání a využijte synergie audio-webových konferenčních služeb.

Konferenční nástroje umožňují snadno na odlehlých pracovištích pořádat online konference pomocí hlasových, obrazových či webových služeb nebo jejich kombinací. Zjednodušte a zrychlete Vaši komunikaci. Díky těmto nástrojům budete moci poskytovat kvalitnější služby partnerům i zákazníkům.

Proč online konference?

  • Úspora času
  • Úspora finančních prostředků
  • Zvýšení efektivity a produktivity práce

Audiokonference – volejte s více účastníky najednou.

Potřebujete komunikovat rychle a kdykoli s více zákazníky či kolegy? Využijte audiokonference!

Audiokonference přináší výhody skupinového volání mezi několika účastníky a umožňuje zúčastnit se konferenčního hovoru s až 125 účastníky. Je obdobou osobní schůzky v jednací místnosti, všichni účastníci spolu mohou komunikovat navzájem.

Webová konference – spolupracujte na dálku.

Potřebujete spolupracovat s kolegy či partnery vzdáleně? Unavuje Vás soustavné posílání emailů?

Pak jsou tu pro Vás Webové konference! Tato forma online komunikace probíhá prostřednictvím internetu přes webový prohlížeč, takže účastník konference nepotřebuje speciální hardwarové ani softwarové vybavení. Pomocí webové konference můžete sdílet a vytvářet dokumenty v reálném čase a odpadnou náklady na cestování, nebo čas strávený sepisováním dalších a dalších emailů.

Videokonference – jednání na úrovni i na dálku.

Nebaví Vás jezdi za Vašimi top zákazníky? Chcete komunikovat na dálku v nejvyšší kvalitě? Videokonference jsou tu pro Vás!

Videokonference jsou moderní způsob multimediální komunikace, který se stále častěji využívá i v české republice. Kvalita je pro nás prvořadá a nabízíme řešení jak do zasedacích místností, tak i pro top manažery. Videokonference umožňuje současně přenos obrazu, zvuku i dat mezi dvěma a více účastníky. Videokonference je vhodné použít pro porady a konzultace s kolegy či partnery kdekoliv na světě.

Zařízení pro videokonference Cisco

Vybrané reference:

UniCredit Group – Dodávka licencí WebEx Meeting Center, včetně podpory a školení.
Tristone Flowtech Czech Republic, s.r.o. – Dodávka audiokonferenčních služeb a integrace do WebEx Meeting Center.
Y Soft Corporation, a.s. – Dodávka WebEx Enterprise Edition.
WALMARK, a.s. – Samostatné audiokonferenční služby.

Více informací naleznete na stránkách emea.cz.