Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Informační systémy a aplikace

Kontaktní osoba

Ing. Vít Štěpánek


Náš vývojový tým se specializuje na moderní programovací prostředky pro vývoj informačních systémů, tvorbu specializovaných aplikací, webových prezentací, business intelligence a chytrých reportů. Mezi nejznámější patří aplikace EVEZA, PAVEZA a SiloBox.

Intranetová aplikace PAVEZA usnadňuje veřejným zadavatelům přípravu a administraci zadávání veřejných zakázek. Přednastavený nákupní workflow a procesy zaručí, že vše proběhně rychle, intuitivně a především v souladu se zákonem. Aplikace podporuje tvorbu dokumentů, činnosti zadavatele i komise a automaticky vytváří a uveřejňuje dokumenty a informace na profilu zadavatele.

Elektronický nástroj EVEZA (www.eveza.cz) umožňuje vytvářet profil zadavatele jednotlivých vyhlašovatelů veřejných zakázek, na kterém uveřejňují informace a dokumenty k veřejným zakázkám. Je vhodná pro obce, nemocnice, veřejné instituce, státní podniky atd.

Aplikace SiloBox (www.silobox.cz) je vhodná pro bezpečné sdílení elektronických dokumentů obsahujících důvěrné, osobní nebo jiné citlivé údaje. K nahraným souborům získávají přístup pouze povolané osoby, které jsou prověřeny rychlou registrací a heslem. Celý proces probíhá v souladu s GDPR v bezpečném prostředí datového centra Silo umístěného na území ČR.

Vybrané reference:

Ceník servisních prací a služeb ke stažení ZDE