Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Informační systémy a aplikace

Kontaktní osoba

Ing. Vít Štěpánek


Disponujeme vlastním vývojovým týmem, který se specializuje na moderní programovací prostředky pro vývoj informačních systémů na míru, tvorbu specializovaných aplikací, webových prezentací, business intelligence a tvorbě chytrých reportů. Mimo jiné jsme vytvořili aplikace EVEZA a PAVEZA, elektronické nástroje podporující nákupní procesy a správu veřejných zakázek, které jsou povinni zadávat všichni veřejní zadavatelé.

Intranetová aplikace PAVEZA jako efektivní elektronický nástroj, usnadňuje veřejným zadavatelům přípravu a administraci zadávání veřejných zakázek, neboť v sobě již obsahuje přednastavené nákupní workflow a nákupní procesy v souladu s požadavky zákona o veřejných zakázkách. Podporuje tvorbu dokumentů, činnosti zadavatele a komise, automaticky vytváří a uveřejňuje dokumenty a informace na profilu zadavatele.

Elektronický nástroj EVEZA (www.eveza.cz) umožňuje vytvářet profil zadavatele jednotlivých vyhlašovatelů veřejných zakázek, tj. veřejných zadavatelů, na kterém uveřejňují informace a dokumenty k veřejným zakázkám, a pro které je ze zákona povinný. Například obce, nemocnice, veřejné instituce, státní podniky atd.

Vybrané reference:

Ceník servisních prací a služeb ke stažení ZDE