Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Datové centrum Silo

Kontaktní osoba

Tomáš Ševčík


Naše datové centrum je jedno z nejmodernějších v zemi. Díky spolupráci se špičkami v oblasti hardwarového a softwarového vybavení a týmu školených specialistů nabízíme vysoce efektivní řešení IT infrastruktury. Datové centrum je certifikováno dle ISO 27001.

Spolupracujeme se společností Microsoft, a naším zákazníkům tak nabízíme také Windows Azure Pack. Platformu, která zahrnuje samoobslužný portál, díky kterému je možné celou infrastrukturu ovládat pouze za pomoci připojení k internetové síti. Tato cloudová platforma nám umožňuje nabízet nejmodernější služby – v řádu několika minut.

Virtuální server

Už nemusíte vlastnit drahé IT vybavení, pronajměte si přesně takový výkon, jaký skutečně potřebujete. Odpadá starost se složitým licencováním i údržbou hardwarového vybavení. Zajistíme vám kompletní dodávku včetně licencí a poskytneme také před-implementační analýzy, na základě kterých najdeme funkčně a ekonomicky nejvhodnější virtuální řešení. V naší nabídce najdete serverové produkty společnosti Microsoft a Linux.

Datové úložiště

Nabízíme propojení vašeho lokálního serveru s naším cloudovým úložištěm pomocí zabezpečeného SFTP klienta nebo iSCSI protokolu.

Virtuální datové centrum

Připravíme kompletní přechod a provoz vaší současné IT infrastruktury na našem hardwarovém vybavení. Řešení doladíme podle požadavků vašich aplikací. Ke správě můžete využít vlastního administrátora nebo služby našich techniků.

Zálohování

Služba nabízí místně oddělenou zálohu dat do prostředí našeho datového centra. V případě havárie u zákazníka jsme schopni celou jeho infrastrukturu obnovit na našich strojích.

Více informací: www.itsnadno.cz