Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Datové centrum Silo

Kontaktní osoba

Tomáš Ševčík


Společnost NWT a.s. díky svému významnému postavení na trhu s informačními technologiemi, byla schopna vybudovat jedno z nejmodernějších datových center v naší zemi. Díky spolupráci se špičkami z oblasti hardwarového a softwarového vybavení, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout nejmodernější řešení jejich IT infrastruktury s umístěním v našem vlastním datovém centru. Naši pravidelně proškolovaní odborníci jsou zárukou rychlé reakce na požadavky zákazníků.

Díky úzké spolupráci se společností Microsoft, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout platformu Windows Azure Pack. Tato platforma v sobě obsahuje samoobslužný portál, díky kterému je možné celou infrastrukturu ovládat pouze za pomoci připojení k internetové síti. Tato cloudová platforma nám umožňuje nabízet nejmodernější služby, které jsou k dispozici v řádu několika minut.

Naše základní nabídka

Virtuální server

Pronájem výpočetního výkonu formou služby. Již nemusíte vlastnit drahé IT vybavení, díky našemu řešení máte možnost si pronajmout přesně takový výkon, jaký potřebujete pro provoz vašeho informačního systému nebo jakékoliv aplikace. Odpadne Vám starost se složitým licencováním a údržbou hardwarového vybavení. Nabízíme serverové produkty společnosti Microsoft a Linux.

Datové úložiště

Služba nabízí propojení vašeho lokálního serveru s naším cloudovým úložištěm. Propojení je pomocí zabezpečeného SFTP klienta nebo iSCSI protokolu.

Virtuální datové centrum

Jsme schopni pro Vás připravit kompletní přechod vaší současné IT infrastruktury a její kompletní provoz na našem hardwarovém vybavení. Kompletní řešení odladíme přesně dle požadavků aplikací, které ve společnosti využíváte. Variantně můžete využít i našich techniků ke správě infrastruktury nebo vám poskytneme nástroje pro správu a o výpočetní prostředky zodpovídá váš administrátor.

Zálohování

Služba nabízí místně oddělenou zálohu dat do prostředí našeho datového centra. V případě havárie u zákazníka jsme schopni celou jeho infrastrukturu obnovit na našich strojích.
Pokud vás zajímají podrobnější informace o datovém centru, můžete navštívit přímo stránky datového centra www.itsnadno.cz nebo nahlédnout do propagačních materiálů.

P1270810P1290593