Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Cloudová řešení

Kontaktní osoba

Tomáš Ševčík


NWT je lídrem v poskytování cloudových řešení, jeho předností je rozsáhlé know-how v informačních technologiích. Nabízí cloudové služby, díky nimž si může i malá firma dovolit technologie pro ni dříve finančně nedostupné. U cloudových služeb je kladen velký důraz na zachování bezpečnosti přenášených dat. Komunikace mezi klienty a servery v cloudu je vždy šifrována. Moderní datová centra odolná proti chybám a výpadkům zajišťují smluvní dostupnost 99,9% a vyhovují přísným normám ISO 20 000, ISO 27 000 a předpisům EU. Více informací týkající se cloudových služeb naleznete na cloud.nwt.cz.

Naši odborníci na cloud se specializují především na serverové produkty společnosti Microsoft. Efektivním řešením vhodné pro velké i malé firmy je Office 365. Nejsou to pouze známé aplikace Office (Word, Excel, PowerPoint), je to kompletní moderní kancelář, která nabízí profesionální e-mail, sdílené kalendáře, týmové a projektové weby, chat, audio a videokonference a firemní úložiště, ze kterého lze snadno sdílet dokumenty s kolegy a zákazníky.

Male finger on smart phone

Aktuálně:

Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránky ITsnadno.cz. Stránky jsou určeny pro široké spektrum zákazníků, kteří hledají efektivní řešení jejich IT. Na našem novém webu máte možnost získat informace o námi nabízených cloudových službách, novinky z této velmi zajímavé oblasti a sami si můžete vytvořit orientační cenovou nabídku, které Vám pomůže ušetřit. Každý zákazník je jinak náročný, proto jsme tu pro Vás a orientační nabídku Vám upravili přesně dle Vašich potřeb a na míru Vašim potřebám. Veškeré kontakty na nás jsou na stránkách uvedeny nebo stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Abychom Vám naše služby ještě více přiblížili, nahráli jsme na web jednoduchá a přehledná videa s návody, které by Vám měli seznamování s nástroji a aplikacemi cloudových služeb co nejvíce ulehčit. Videa budeme postupně doplňovat a každý Váš nápad na video rádi uvítáme. Také budeme pravidelně pořádat školení, které naleznete ve stejnojmenné sekci. Proto se nebojte změny a zkuste CLOUD.

 

Reference:

leoex zalesi tvd lukrom mpl viva jelinek kovona eurogema