Více než čtvrtstoletí patříme mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy České republiky, několik let se řadíme také mezi 100 nejlepších českých firem.

Aktuality a tiskové zprávy

Hledáme FINANČNÍHO ANALYTIKA

Hledáme FINANČNÍHO ANALYTIKA

V následujících dnech se chystáme v naší společnosti NWT a.s. obsadit pozici Finanční analytik, který bude podporou pro vrcholový management. Hledáme zkušeného odborníka, který bude vytvářet dokonalý reporting jednotlivým divizím a vedení společnosti. Jaká bude Vaše...

Výzvy 2020 – online konference HN s Martinou Vítkovou

Výzvy 2020 – online konference HN s Martinou Vítkovou

Budoucnost nejen české ekonomiky a dopady koronaviru na společnost a její fungování budou hlavním tématem další on-line konference Hospodářských novin ze série Výzvy 2020. Streamované vysílání debaty Výzvy 2020 začne ve středu 27. května ve 14 hodin. Ve virtuálním...

NWT je jedna z nejlépe řízených firem Česka

NWT je jedna z nejlépe řízených firem Česka

NWT patří mezi 10 nejlépe řízených firem Česka pro rok 2020 👏. Mezinárodní poradenská firma Deloitte už 30 let pomáhá v Česku významným společnostem s jejich rozvojem. V globálním programu Best Managed Companies oceňuje kvalitu řízení soukromě vlastněných firem včetně...

Nové vizualizace Park Toweru

Nové vizualizace Park Toweru

Zlín je město zeleně, červených cihel a betonu. A my jeho funkcionalistickou krásu plně respektujeme! Každý projekt proto promýšlíme do těch nejmenších detailů. Tak, aby zapadl, nerušil a zároveň nebyl ochuzen o nejnovější technologie a design... Moderní look cihlám...

Výroba panelů v 97 sekundách

Výroba panelů v 97 sekundách

Zajímá vás jak betonové prefabrikované panely vyrábíme? Pojďte s námi na 97 sekundovou prohlídku naší panelárny v Hulíně, seznámíme vás s celým procesem tvorby betonových bloků.   www.alph.cz

Potenciál 3D tisku je ohromný

Potenciál 3D tisku je ohromný

"Řadě masek vyrobených 3D tiskem se v poslední době dostalo mediální pozornosti.  Mezi dobrovolníky, kteří je tisknou, patří i studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Oldřich Vojta a Dominik Stárek. Masky tisknou z materiálů naší dceřiné společnosti Fillamentum....

Nové webovky pro Parabel

Nové webovky pro Parabel

Marketing v minulých týdnech dokončil redesign stránek lukovské firmy Parabel (www.parabel.cz), která se zabývá vývojem a výrobou produktů strojírenské výroby a zdravotních prostředků.

Nový zákaznický portál NWT ENERGIE

Nový zákaznický portál NWT ENERGIE

Divize Energie spustila nový Zákaznický portál NWT ENERGIE, díky kterému si můžou jejich zákazníci kdykoliv zobrazit detaily uzavřených smluv, editovat kontaktní osoby, porovnávat spotřebu za jednotlivá smluvní období, anebo prohlížet fakturaci, zálohy a...

Divize NWT

Agro

Jsme specialisté na výstavbu, celkové zařizování a provoz hydroponických produkčních skleníků. Na kontě máme již desítky realizací. Naši zeleninu pěstujeme férově – bez pesticidů. S ohledem k přírodě i lidem.

Efektivní ICT

Jsme leaderem v poskytování cloudových služeb a IT řešení s jedním z nejlepších datových center v zemi. Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivci, tak města a organizace, které využívají u nás vyvíjené systémy Paveza a Eveza.

Elektro

Projektujeme, rozsvěcujeme, zabezpečujeme, stavíme a zajišťujeme perfektní záruční a pozáruční servis. Protože budoucnost je v udržitelném rozvoji, pasivních stavbách, kterým to myslí a férových službách.

Energo

Zelenou má čisté teplo z přírody! Jsme specialisty jak na velké průmyslové instalace, tak na realizace malých zdrojů tepla a elektřiny v rodinných domech. Naše zkušenosti potvrzují stovky realizací.

Energie

Výhodná cena, bezproblémová změna dodavatele a kvalitní zákaznický servis. To jsou jen některé výhody, které vaší firmě nabízíme. 

E-business

Od roku 1998 se věnujeme vývoji a provozu internetových obchodů. Pod taktovkou máme hned 8 e-shopů. A o zkušenosti se rádi dělíme! Vyvíjíme specializovaný software pro efektivní správu skladu, prodeje a provozu obchodů.

Pasivní domy

Rozjeli jsme výrobu vlastních prefabrikovaných panelů ALPH pro výstavbu pasivních domů nové generace. Unikátní postupy a technologie umožňují stavět výrazně rychleji a efektivněji s ohledem na individuální požadavky.

Marketing

V naší interní agentuře zajišťujeme veškeré marketingové aktivity pro kolegy z ostatních divizí NWT, dceřiné firmy, start-upy a partnerské firmy. Od vizitek přes správu sociálních sítí až po kompletní firemní identitu.

Holding

Investujeme do inovativních projektů a startupů zaměřených na trvale udržitelný rozvoj i celosvětovou enviromentální ekonomiku. 

[elfsight_cookie_consent id="1"]

Nejnovější projekty

Centrum IoT - Silo II

Nový projekt společnosti NWT s cílem vytvořit nejmodernější zázemí pro firmy a start-upy ve Zlíně. Navazujeme na tradici Baťy a budova zapadá do funkcionalistického stylu, kterým se vyznačují budovy v areálu Svitu. Nakročte spolu s námi

Park Tower - Zlín

Unikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední výhledy na Zlín – to vše s širokým spektrem doplňkových služeb na úrovni newyorských standardů.

Komunální elektromobil ENVIEL

Konec všem předsudkům. I komunální služby můžou mít pozitivní vliv na vizuální podobu města. Enviel to jsou multifunkční vozy s celoročním využitím ke správě parků, údržbě zeleně, úklidu, pracím na staveništi nebo správě výrobních areálů.

Systém ALPH

Systém ALPH je jednoduché, variabilní a kvalitní řešení pro stavbu vašeho pasivního domu. Pasivní dům šetří vaše peníze, prospívá vašemu zdraví. Umožňuje vám bydlet rychle.

NWT na Instagramu

Videa

NWT Café

Denní menu pro tento týden