4. 6. 2021

Divize Elektro má za sebou rezidenční výstavbu bytových viladomů U Rokyty v Hrdlořezích

Divize Elektro má na svém kontě další zajímavý projekt. Rezidenční výstavbu bytových viladomů U Rokytky. Viladomy jsou situované v hezké a klidné části Prahy, v Hrdlořezích, která si jako jedna z posledních pražských čtvrtí zachovala venkovský charakter. Tento projekt koordinoval projektový manažer Pavel Roušal, který dohlížel na dodávku silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací o celkovém objemu 15 mil. Kč. Mezi silnoproudé elektroinstalace patřily rozvaděče, hromosvod, dodávka včetně instalace světel a mezi slaboproudé pak elektrická požární signalizace, detekce CO, domácí telefon a strukturovaná kabeláž v bytech.

Projekt byl vyhotoven developerem MS Invest, avšak v průběhu byl odkoupen developerskou společností Real-Treuhand Reality. Postaveno je celkem 69 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk s balkony nebo terasami. V prvním patře byty disponují prostornou předzahrádkou. Jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak jako investiční příležitost. Samozřejmostí je také dostatečný počet sklepů a parkovacích míst pro rezidenty v podzemním patře. V těsné blízkosti rezidence se nacházejí přírodní lokality – Višňovka nebo Hořejší a Kyjský rybník. Dále je zde mnoho sportovního vyžití od cykloturistiky přes jízdu na kolečkových bruslích až po stále oblíbenější jogging.

blank
blank
blank
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram