Bydlení snů na dosah! Od 1.3. obnovujeme prohlídky na Park Toweru

17. 2. 2021

Volné byty rychle ubývají!

Nepropásněte to své bydlení snů.

 

Od 1. 3. obnovujeme prohlídky pro zájemce o bydlení v našem Park Toweru. Moderním bytovém komplexu na Lorencově ulici v samotném srdci Zlína.

PARK TOWER je symbolem pro zdravé a bezpečné bydlení, vysoké standardy kvality i komfortní zázemí, které díky svému individualizovanému řešení a dispoziční rozmanitosti uspokojí potřeby každodenního života rezidentů všech věkových skupin. Jednotlivé propozice byly voleny tak, aby zdůraznily světlost a prostornost místností a zároveň citlivě oddělily obytnou část od té relaxační.

Vzdušné byty nabízí čistý nadčasovým design a linie, které jemně dokreslují celkovou harmonii prostoru. Standardem je nejen barevná vyváženost, ale také kvalitní materiály od ověřených dodavatelů. Vybrané apartmány disponují výtahem přímo do bytové jednotky nebo vlastní střešní terasou. Součástí vybraných bytů jsou také prostorné balkony, terasy nebo lodžie s jedinečnými panoramatickými pohledy na Zlín. Všechny byty jsou zatepleny dle ČSN a disponují výborným protihlukovým opatřením.

Rezervace termínu  info@parktower.cz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram