Výstavba rodinného domu v Lysicích - montáž střešních panelů za 4 hodiny

16. 7. 2020

Investor se rozhodl postavit svůj rodinný dům v pasivním standardu pomocí našeho stavebního systému ALPH. Jedná se o dvoupodlažní dům o podlahové ploše 230,5 m2, umístěný na pozemku v mírném svahu. Zvolený konstrukční systém ALPH umožňuje výbornou akumulaci a využití tepla ze slunce a zajišťuje stálé vnitřní teploty při nízkých provozních nákladech.

Rozpočet hrubé stavby tohoto domu včetně prefabrikované stropní a střešní konstrukce, s izolovanou fasádou a hrubou omítkou, přípravou pro předstěnovou montáž oken, rozvody pro elektroinstalaci a zdravotechniku, vychází přibližně na 2 mil. Kč bez DPH.

Hrubá stavba tohoto rodinného domu včetně hrubé fasády a střešní konstrukce zabrala přibližně 20 pracovních dnů se třemi pracovníky.

Stavíme jednoduše, ekonomicky a rychle, v pasivním standardu. Pošlete nám váš projekt k předběžnému nacenění a sami se přesvědčíte, že to jde i bez obav ze stavění.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram