Červenec patří oslavám. Datové centrum má 5. narozeniny a dostupnost 99,999 %!

8. 7. 2020

Naše datové centrum Silo se může pochlubit dostupností 99,999 %, díky které můžeme poskytovat ničím nerušený provoz kritických systémů našich klientů, ale i vlastních informačních systémů a aplikací.

Dostupnosti nejvíce využívají naše internetové aplikace – efektivní elektronický nástroj pro podporu nákupních procesů Paveza a nástroj pro vytváření profilů jednotlivých vyhlašovatelů veřejných zakázek Eveza, který se stal nejdostupnějším profilem zadavatele, který je dnes k dispozici. 

V poslední době celkově pociťujeme nárůst poptávky po cloudových službách. Společnosti začínají stále více vnímat výhody, které datové centrum nabízí. Zákazníci nejvíce oceňují flexibilitu škálovat výpočetní výkon, úsporu Capexových nákladů, zabezpečení firemních dat, dostupnost datového centra a přenesení odpovědnosti za provoz. 

Někomu by dostupnost 99,999 % mohla stačit, my ale míříme dál! Pro letošní rok máme za cíl dosáhnout rovnou na šesti devítkovou dostupnost (výpadek maximálně 31 sekund za rok). Z tohoto důvodu jsme zprovoznili záložní lokalitu datového centra, která bude sloužit převážně pro potřebu zálohování nebo replikace našich zákazníků a samotného datového centra.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram