Slavnostní otevření Domu přírody Žďárských vrchů

7. 7. 2020

Přemýšlíte kam na dovolenou v rámci českých luhů a hájů? Máme pro vás tip! Zkuste pohádkovou CHKO Žďárské vrchy. A když už tam budete, určitě si nenechte ujít nově otevřený Dům přírody, vstupní bránu do klidné a čisté přírody, kterou technologicky zaštítila našem divize ICT.

"Expozice domu přírody v obci Krátká se věnuje vývoji místní krajiny a přírody v průběhu věků. Představuje oblast v obdobích před příchodem člověka, během středověké kolonizace, rozvoje místního průmyslu, kolektivizace, ale také pohled do budoucnosti. Cílem domů přírody je představit  návštěvníkům danou oblast po všech stránkách. Měli by ji pokud možno  vnímat všemi smysly, všemi póry."

Dům přírody je prvním v České republice s 3D kinem s aktivní technologií. Aby mohl být zážitek z exkurze co nejautentičtější, zajistila naše divize ICT také veškeré serverové zázemí, počítačové vybavení, velkoplošné dotykové obrazovky s informacemi o dané lokalitě, přípojné body pro pracovníky i hosty a mnoho dalšího.

Veškeré aplikace, pro které jsme hledali inspiraci mimo jiné i ve Švédsku, dále rozvíjíme a připravujeme pro další domy v České republice.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram