Naše rajčátka získala ocenění Regionální potravina Moravskoslezského kraje

1. 7. 2020

Moc děkujeme za další krásné ocenění!

 

Vedle značky KLASA (vysoká jakost a bezpečnost) získala naše rajčátka značku Regionální potravina Moravskoslezského kraje.

Máme velkou radost, že stále více lidí upřednostňuje kvalitní české potraviny, podporuje lokální farmáře a zajímá se nejen o dobroty na talíři, ale také o neméně důležité příběhy v pozadí…

Naše rajčátka zavlažujeme dešťovkou, opečovávají je čmeláci a tam, kde se jiní přikloní k chemii, my vypustíme do akce úplně jiný kalibr. Klopušku skleníkovou, Parazitickou vosičku a Savečku oranžovou. Přirozené nepřátele škůdců. Také díky nim prošly naše Farmy Bezdínek a Kameničany jako první farmy v Česku a na Slovensku kontrolním auditem pro technologii pěstování Bez pesticidů.

Zdravou zeleninou to na našich farmách nekončí. Snažíme se, aby i její logistika zatěžovala přírodu co nejméně. Nově se proto chystáme zeleninu balit do košíků, které jsou vyrobené z ekologického travního papíru. Zatím jsme ve fázi testování a dolaďování.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram