Vyrábíme vlastní prefabrikované betonové panely pro pasivní domy

25. 3. 2020

Bydlet ve vlastním je hračka. Nabízíme kompletní výstavbu rodinných domů v různých stupních rozpracovanosti i výrobu jednotlivých prefabrikovaných plošných dílů ALPH pro vlastní výstavbu, nebo dodávku konstrukce s montáží. V hlavní roli je beton. Přírodní materiál s vynikající akumulací tepla, vzduchotěsností, objemovou hmotností, „štíhlostí“ a ochranou proti hluku i plamenům. Rychlá výstavba z betonových prefabrikovaných panelů se zabudovanou tepelnou izolací připomíná lego pro dospělé. První patro našeho prvního pasivního domu na Kudlově ve Zlíně vyrostlo už za 8 hodin.

Jednotlivé panely dovážíme na stavbu až v momentě realizace, kdy je instalujeme na základovou desku. Rychlá a efektivní montáž na stavbě tak sníží náklady a umožní řešit detaily nezbytné pro splnění podmínek velmi nízkoenergetických a pasivních staveb. Minimalizace mokrého procesu zároveň zaručí mnohem větší rozměrovou přesnost.

Naše divize Pasivní domy aktuálně kompletuje další projekty rodinných a bytových domů v Těrlicku, Dolních Tošanovicích a Fryštáku.

www.alph.cz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram