Představujeme vám SiloBox - diskrétního strážce privátních dat

22. 10. 2018

Naše divize efektivní ICT přichází s dalším nepostradatelným produktem. SiloBox je aplikace, která umožňuje bezpečné sdílení elektronických dokumentů obsahujících důvěrné, osobní nebo jiné citlivé údaje. Provoz aplikace zajišťuje ten nejlepší tým odborníků našeho datového centra Silo.

SiloBox nabízí efektivní kombinaci ochrany, rychlého přenosu dat a bezpečného uložiště pro vaše citlivá data. K nahraným souborům získávají přístup pouze povolané osoby, které jsou prověřeny rychlou registrací a heslem. Aplikace nabízí také možnost ověření pomocí SMS pro případ ztráty nebo změny hesla. Absolutní privátnost dat zaručena, celý proces probíhá v souladu s GDPR.

Uživatelsky přívětivá aplikace nabízí nejen snadné intuitivní ovládání, ale také technickou podporu v podobě vždy nápomocného live chatu. Díky své jednoduchosti, přehlednosti a návodu s podrobným popisem jednotlivých kroků od založení účtu až po samotné odesílání dat si s aplikací hravě poradí i méně zkušení uživatelé PC.

Zajímá  vás více? Podívejte se na nové webové stránky: www.silobox.cz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram