Flexibilní struny značky Fillamentum patří mezi světové jedničky

7. 6. 2018

Nový článek na webu 3Dinsider představil struny značky Fillamentum jako jedny z nejlepších světových flexibilních tiskových vláken. Produktová řada Flexfill naší dceřiné společnosti nabízí zejména rychlejší tisk bez zbytečných deformací, ale také řadu zajímavých barevných odstínů. Prodávány jsou v balení – 1 kg, 0,5 kg a malých 50 g cívkách.

Tisk s flexibilními vlákny sice vyžaduje větší úsilí a trpělivost ve srovnání se standardními plastovými vlákny, odměnou vám však bude konečný produkt s jedinečnou kombinací flexibility a trvanlivosti. Díky flexibilním materiálům získal 3D tisk nové, téměř neomezené, možnosti jak v domácím, tak v průmyslovém prostředí. Vytisknout si můžete třeba vlastní telefonní pouzdro, anebo podrážku pro vaše boty. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Více informací nejen o flexibilních vláknech, ale i o těch nejlepších světových značkách 3D strun najdete na stránkách 3dinsider.com.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram