Optimální pitný režim s 8cups

10. 10. 2016

Bolí vás hlava, nemůžete se soustředit nebo se cítíte unaveni? Jedna z možných příčin může být nepravidelný a nevhodný pitný režim. Pro vaše tělo je ideální přísun pitné vody v menších, pravidelných dávkách. Na to se ale v denním shonu mnohdy zapomíná a důsledkem může být i mírný, ale dlouhodobý nedostatek tekutin.

Mobilní gadget 8Cups vám může pomoci dodržovat pitný režim díky několika klíčovým funkcím. Smart Alarm rozbliká LED diodu vždy, když tělo potřebuje vodu, na základě analýzy pitného režimu. Schéma pitného režimu se automaticky zaznamenává a uživatel ho může přes intuitivní mobilní aplikaci snadno analyzovat.

Láhev je samozřejmě voděodolná a pokud bude potřeba umýt, přepíná se do módu, který nepočítá množství vody. Měření přísunu tekutin je tak velice přesné. Díky bezdrátovému nabíjení stačí položit láhev na určené místo a po třech hodinách je připravena až na další 4 dny.

Je dostupná ve třech monochromatických barvách – černé, bílé a stříbrné a podporuje Android nebo iOS.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram